1
Jauns
ziņojums
Izdodam žurnālu "Būvinženieris", veicam būvniecības speciālistu sertifikāciju, piedāvājam būvniecības ekspertīzi, organizējam apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva" pasniegšanu, pārdodam reklāmas laukumus www.buvinzenierusavieniba.lv un žurnālā "Būvinženieris".
Info un kontakti
Žurnāls "Būvinženieris"
€6.00
€6.00
€6.00

Žurnāls "Būvinženieris"

Ja esi kādu no žurnāla izdevumiem palaidis garām, tad Tev ir iespēja to iegādāties.
E-kiosks
Uzdot jautājumu

Ja esi kādu no žurnāla izdevumiem palaidis garām, tad Tev ir iespēja to iegādāties.

Būvinženieris ir visvairāk lasītais žurnāls nozarē, būvinženiera, projektu vadītāja, arhitekta, projektētāja, konstruktora, profesora un studenta sabiedrotais.


Reizi gadā sadarbībā ar Lursoft žurnālā tiek publicēts pētījums par būvindustrijas nozari Latvijā: noteiktas tendences, analizēta firmu darbība novados, projektētāju kompāniju darba apjoms.


Būvinženiera komanda uzskata, ka žurnālam svarīgi būt praktiskam. Tas neuzdod jautājumus, uz kuriem jau zināmas atbildes. Žurnāls neuzspiež savu viedokli. Tas meklē un piedāvā versijas un variantus, lai lasītājs pats varētu vērtēt, kas viņam vislabāk noder. Lai arī žurnāls vēsta par objektiem, tehnoloģijām, konkrētiem risinājumiem, tas tomēr ir par cilvēkiem, jo visas būves, to konstrukcijas radījuši konkrēti cilvēki. Ar žurnāla strapniecību viņi sniedz savu pieredzi Būvinženiera lasītājiem.


4.33 (3 votes)